Oleje silnikowe ceramiczne – oferta Mihel

W tej kategorii znajdują się wszystkie dostępne na stronie oleje ceramiczne Mihel do jednostek napędowych. Poznaj nasze mieszaniny bliżej i przekonaj się, że stanowią one istną rewolucję na rynku motoryzacyjnym – a wszystko to za sprawą swoich wyjątkowych właściwości.

W ofercie dostępne są uniwersalne oleje ceramiczne do silników benzynowych i wysokoprężnych. Przeglądając asortyment, trafisz również na olej ceramiczny Mihel Ceramic Oil Racing, który powstał z myślą o sportach motorowych – zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą Mihel.

Olej ceramiczny Mihel Ceramic Oil 7200

Mihel Ceramic Oil 7200 to wysokiej jakości olej syntetyczny bogaty w nanocząsteczki ceramiczne. Jest to wysokowydajna mieszanina wykorzystująca syntetyczne bazy lepkości 10W-40. Mihel Ceramic Oil 7200 jest olejem uniwersalnym, spełniającym normę ACEA A3/B3, co znaczy, że odpowiedni jest zarówno dla silników wysokoprężnych, jak i tych z zapłonem iskrowym. Polecany jest również do użytku w przypadku konstrukcji z układem paliwowym LPG/CNG.

Dzięki wysokiej temperaturze zapłonu (232°C) skutecznie redukuje utlenianie się mieszaniny w skrajnych warunkach użytkowania silnika. Zapewnia natychmiastowy rozruch silnika w niskich temperaturach, a także poprawia parametry pracy jednostki napędowej, zapewniając optymalne osiągi.

Olej ceramiczny Mihel Ceramic Oil 7900

Mihel Ceramic Oil 7900 to w pełni syntetyczny środek smarny dla silników benzynowych i Diesla. Jest wysokowydajną mieszaniną o bazie lepkości 5W-40, przez co zapewnia optymalne właściwości zarówno przy skrajnie niskich, jak i wysokich temperaturach.

Posiada jeszcze wyższą temperaturę zapłonu (234°C) od oleju ceramicznego Mihel 7200, przez co ogranicza utlenianie i zużycie oleju w jeszcze bardziej wymagających warunkach pracy silnika.

Ceramiczny olej uniwersalny, spełniający normy ACEA A3/B4 i API SL, CF.

Ceramiczny olej Mihel Ceramic Oil 8100

W pełni syntetyczny, wysokowydajny olej Mihel Ceramic Oil 8100 o niskiej zawartości SAPS do stosowania w nowoczesnych pojazdach benzynowych i wysokoprężnych (również w tych, w których obecne są systemy filtrów cząstek stałych, czyli DPF). Za sprawą nanocząsteczek ceramiki wygładza strukturę powierzchni trących silnika i zmniejsza tarcie. Gwarantuje również czystość silnika, wydłużając jego żywotność.

Ceramic Oil 8100 od Mihel posiada bazę lepkości 5W-30 i spełnia normy ACEA C2 oraz PSA B71 2290. 

Olej ceramiczny Mihel Ceramic Oil 9100

Mihel Ceramic Oil 9100 jest w pełni syntetycznym, wysokowydajnych olejem silnikowym dla następujących jednostek napędowych: Ford DuraTec, DuraTorq oraz ZETEC. Środek o doskonałych właściwościach czyszczących, pomagających utrzymać cały układ w czystości, zapobiegając przy tym powstawaniu korozji. Ceramic Oil 9100 polecany do użytku w konstrukcjach, w których obecne są systemy START-STOP, a także układy paliwowe LPG/CNG.

Środek smarny spełnia standardy ACEA A5/B5 i API SL, CF.

Ceramiczny olej do silnika Mihel Ceramic Oil 9200

Ceramiczny olej silnikowy Mihel Ceramic Oil 9200 5W-30 przeznaczony do użytku w nowoczesnych jednostkach napędowych benzynowych i wysokoprężnych, również tych, w których zastosowano systemy DPF lub SRC, które wymagają spełnienia normy ACEA C3.

Olej ceramiczny do silnika 9209 od Mihel spełnia najwyższe wymogi i restrykcje czołowych producentów silników takich jak m.in. VAG, BMW, GM czy Daimler Benz. Stosowanie mieszaniny obniża koszty eksploatacji pojazdu, a także zapewnia bezpieczeństwo dla jednostki napędowej na długie lata.

Ceramiczny preparat do silnika Mihel Ceramic Oil 9600

Mihel Ceramic Oil 9600 to uniwersalny środek smarny. W pełni syntetyczny i wysokowydajny o bazie lepkości 5W-30. Przeznaczony do stosowania w nowoczesnych silnikach, w tym z grupy VAG, BWM czy Daimler Benz.

Zaprojektowany z myślą o jednostkach napędowych benzynowych oraz wysokoprężnych, w tym również dla tych, w których zastosowano systemy DPF czy SCR. Zastosowana technologia nanoceramiczna zwiększa bezpieczeństwo silnika, poprawia jego poszczególne parametry, a także wydłuża żywotność. Dzięki wysokiej temperaturze zapłonu oleju (232°C) środek ogranicza utlenianie i zużycie oleju w skrajnych warunkach pracy jednostki napędowej.

Mihel Ceramic Oil Racing – olej ceramiczny dla zawodowców

Mihel Ceramic Oil Racing to najwyższej klasy środek smarny, który powstał z myślą o sportach motorowych. Jest to innowacyjny, w pełni syntetyczny olej ceramiczny oparty na technologii PAO (polialfaoleiny).

Mieszanina wykazuje najwyższą odporność na ścinanie, tworząc bardzo mocne wiązania pomiędzy łańcuchami węglowodorowymi, co przekłada się na zachowanie najwyższej stabilności filmu oleju – nawet przy największych obciążeniach w czasie jazdy po torze.

Wyczynowy olej silnikowy ceramiczny SAE 5W-50 spełnia najwyższe wymogi, jakie są postawione przez producentów sportowych silników, w tym wysoki współczynnik lepkości dynamicznej (HTHS).

Serdecznie zachęcamy do przetestowania technologii, która stanowi przyszłość branży motoryzacyjnej. Oleje ceramiczne do silników Mihel to innowacyjne produkty, którym zaufali klienci nie tylko w Polsce, ale również za granicą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.